24.10.2014 - 09:45 |
Последна промена пред 4 мин 21 сек

Сител Телевизија

 • Кошарка
  Во рамките на кошаркарската Евролига синоќасе одиграа шест натпревариод втрото коло, а вечерва на програмата се уште толку.Резултати 2.коло: ЦСКА Москва - Макаби 99:80, Баерн – Панатинаикос 81:75, Емпорио Армани – Барселона 63:78, Туров – Фенербахче 76:91, Нептунас – Црвена...

 • Џет-Сет
  Новиот албум на групата Ју-Ту (U-2), кој спектакуларно и контраверзно беше бесплатно поделен на сите корисници на Ајтјунс во септември, немаше ни најмлаку блескав старт на американските топ листа, откако се појави во регуларна комерцијална продажба.Во првите денови на продажбата во САД продадени се...

Курсна листа

 • EUR 61,68
 • USD 48,59
 • GBP 77,99
 • AUD 42,74
 • CHF 51,14
 • CAD 43,31
 • JPY 0,45
 • DKK 8,28
 • SEK 6,70